Stała kadra Akademii H2O to instruktorzy, którzy między innymi prowadzą pięciogwiazdkowe Centrum Nurkowe Płetwal Poznań - dla Ciebie jest to istotna informacja, ponieważ w trakcie kursu otrzymasz wiedzę wynikającą z doświadczenia pracujących, na co dzień w biznesie nurkowym. Wiedza książkowa stanowi jedynie podstawę szkolenia to, co najcenniejsze to zrozumienie jak działa branża nurkowa w praktyce.

Wszyscy uczą tego samego, ale nie wszyscy uczą jednakowo dobrze! To hasło, jest celem nadrzędnym Akademii H2O, który stanowi o sukcesie kandydatów już na etapie podjęcia decyzji, w której szkole realizować swoje szkolenie. Stała kadra Akademii H2O jest często dodatkowo wzmacniana przez specjalistów, którymi są: właściciele centrów nurkowych, doświadczeni instruktorzy, pracownicy baz nurkowych w Egipcie, Chorwacji, Tajlandii; płetwonurkowie wojskowi.

Nieustannie doskonalimy swój warsztat pracy – seminaria i fora nurkowe, rozwijanie swoich kompetencji i doświadczenia poprzez organizacje i uczestnictwo w licznych wyjazdach oraz wyprawach nurkowych.

Kadra
Maciej Jurasz
 Maciej Jurasz
 
 PADI Course Director
 EFR Trainer Instructor
 
tel. +48 501 472 997
 
Adam Jurasz
 Adam Jurasz
 
 CEDIP M2 Instructor Trainer
 PPP Trainer Instructor
 
 tel. +48 502 582 301
 
Karol Knapski
 Karol Knapski
 
 PDST Instructor
 PPP Trainer Instructor
 
 tel. +48 661 946 690
 
TEQ Wojtek Tecław
 
 PADI IDC Staff Instructor
 EFR Instructor
 
 tel. +48 790 419 428
 

 

Oczywiście nasza praca z kandydatami zaczyna się na kursie instruktorskim, jednak pomimo zakończenia szkolenia, nasze relacje są dalej rozwijane na płaszczyźnie współpracy. Nasi absolwenci mogą na nas zawsze liczyć. Oczywiście na rynku szkoleń instruktorskich działa kilka szkół prowadzących tego rodzaju szkolenia, co stawia Kandydata w komfortowej sytuacji możliwości wyboru tej szkoły, która najbardziej sprosta jego oczekiwaniom względem, jakości szkolenia, możliwościom rozwoju i warunkom finansowym.

Więc co nas odróżnia na rynku szkoleń?

1. Logistyka kursu instruktorskiego jest nastawiona przede wszystkim na praktykę w wodzie, a w drugim rzędzie sale wykładową. W trakcie 12 dni trwania kursu kandydaci spędzają ponad 1200minut (20! godzin) w basenie i 300minut (5! godzin) w jeziorze – to znacznie nas wyróżnia. Założenie to zaowocowało wynikami kandydatów, gdyż Kandydaci głównie zdają egzaminy w pierwszym podejściu.

2. Strefa PRO H2O: kandydat otrzymuje od nas login do strony www gdzie znajduje się pakiet informacji praktycznych, wynikających z doświadczenia i współpracy, co ułatwia rozpoczęcie działalności w nurkowaniu poprzez korzystanie z pełnego know-how, czyli „wiedzieć jak coś zrobić”.

3. Szkolimy na podstawie własnego doświadczenia z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej w nurkowaniu. Co roku wykonujemy kilkaset nurkowań, szkolimy kilkaset osób, realizujemy kilkadziesiąt wypraw i wyjazdów nurkowych. W H2O otrzymasz bogate, wieloletnie i ciągle rozwijane doświadczenie z pierwszej ręki - a tym mało, kto może się poszczycić.